Relaxace a volný čas

http://stateknecin.cz/

Milovníci Stateknecinrelaxace na koňském hřbetě jistě ocení možnost navštívit Statek v Nečíně, který se nachází v pomyslném trojúhelníku mezi městy Příbram, Dobříš a Sedlčany. Na své si zde přijdou jak dospělí tak i děti. Vybrat si můžete z nabídky kurzů, které vás naučí jizdu a péči o koně od A až do Z a nebo třeba jen jednorázově vyrazíte na projížďku do okolních lesů.

 http://www.horsepark.cz/

HorseHorseparkpark Kamenný dvůr se rozkládá nedalako Bukové směrem na obec Rosovice. Tento objekt původně sloužil jako zásobovací statek pro zámek v Bukové. Dnes, po důkladné rekonstrukci, můžeme navštívit přepychově vybavené prostory nejen pro koně. Pokud chcete skloubit příjemné s užitečným, vidět svět z koňského hřbetu a zároveň posedět s přáteli u dobrého jídla a pití. Pak je pro Vás jezdecký areal Horsepark tou nejlepší volbou.

 

http://www.oxygensport.cz/

TiOxygensport z Vás, kteří zatouží protáhnout si tělo a načerpat energii pohybem, mohou navštívit největší a co do nabídky nejrozšířenější sportovní klub v Příbrami, sídlící v blízkosti Piliklinika Ravak. Široká nabídka fitness i relaxace pod jednou střechou, to je Oxygen. Na své si zde přijdou úplně všichni. Sportovní klub má otevřeno 7 dní v týdnu a díky nepřebernému množství kurzů se jistě dostanete brzy do formy.

 http://szm.pb.cz/

Aqua pAquaparkpribramark Příbram –  Areal Aquaparku Příbram se nachází v blízkosti Kulturního domu Příbram. Návštěva tohoto parku je předurčena k relaxaci pomocí aktivního pohybu, ale také k obyčejné relaxaci sil ve vířivce. Děti si zde přijdou na své především jízdou na tobogánech. Výhodou tohoto zařízení je jeho velká kapacita a možnost v letních měsících navštěvovat i venkovní bazén s možností odpočinku na zatravněném prostoru.V nabídce také nechybí možnost vyukových kurzů plavání pro školní, ale i předškolní děti.  

http://www.wellness-svp.cz/

WellnesSvatepoles a rehabilitace Svaté Pole – pokud zatoužíte po prostředí, ve kterém se budete cítit jako v bavlnce a budete se chtít nechat hýčkat šikovnýma rukama zkušených fyzioterapeutů, pak rozhodně navštivte Wellnes ve Svatém Poli.Není potřeba jezdit do velkých měst pro kvalitní péči o tělo a duši, když cca po 10minutách. cesty vozem z Bukové, můžete to samé zažít v prostorách Wellnes pana Kozohorského. Nutno také zmínit, že tento objekt jení určen pouze k perfektní relaxaci, ale také k nápravě Vašich zdravotních obtíží, které vlídný a ochotný personál kvalifikovaně vyřeší.