Restaurace a pizzerie

V blízkém okolí

Restaurace Nový rybník

PříjNovyrybnikemný komplex nabízí celoročně otevřenou restauraci s tradiční českou kuchyní, výběr z minutkových jídel, ale i něco drobného k pivu nebo vínu. Největší specialitou je točené Novorybnické pivo Baštýř z našeho vlastního minipivovaru. Součástí penzionu a restaurace je i vinný sklípek. Zrekonstruovaná historická budova rybářské bašty Vám nabízí celkovou ubytovací kapacitu 49 lůžek (27 pevných lůžek, 22 přistýlek) ve 14 nově zařízených pokojích. Více na http://www.novyrybnik.com/

Penzion Holšín

HolsinTato nově vybudovaná rezidence se nachází v klidné části na okraji obce Rosovice-Holšiny, 7 km od města Dobříš, v krásném prostředí na úpatí Brd. K dispozici jsou dvě restaurace s vynikající kuchyní. Zrelaxovat můžete ve wellness centru, které nabízí vnitřní bazén, vířivku, infrasaunu a parní lázeň. Zasportovat si můžete na mnoha sportovištích včetně bowlingu, minigolfu, tenisového kurtu, plážového hřiště či hřiště na pétangue. Ti nejmenší se mohou zabavit na venkovním dětském hřišti. Více na http://www.holsin.cz/

Dobříš

Zámecká restaurace Dobříš

Zámecká restZamek Dobrisaurace začala svou činnost v roce 1997. Již o 2 roky poté prošly prostory restaurace rekonstrukcí. V současné době je kapacita 120 míst: restaurace 50 míst velký salónek 50 míst malý salónek 20 míst. Návštěvníkům restaurace je dále k dispozici kavárna s kapacitou 20 míst a v letních měsících je možné posedět přímo na nádvoří zámku v letní zahrádce. Více na http://www.zamek.dobris.net/.

Restaurace Prachanda

TaPrachandato restaurace patří mezi několik dobříšských hospod zřízených na přelomu století. Zajímavostí je, že ke svému názvu přišla ještě před dokončením stavby a poprvé byla tak oslovena v kabaretní písní o Dobříši v roce 1911. Po roce 1989 byly provedeny velké změny. Rozšířili se prostory pro stravování, vybudována byla nová venkovní zastřešená terasa, dětské hřiště. Více na http://www.prachanda.cz/.

Pizzeria Olivo

PizzakavaMáte-li chuť posedět v příjemném a klidném prostředí s italskou atmosferou?  Pak je pro Vás pizzerie Olivo tou správnou volbou. V jídelní lístku najdete velký výběr italských pizz, těstovin, ale také masových pokrmů. Pokud zrovna nemáte chuť nebo čas sedět v prostorách pizzerie, můžete si jídlo objednat domů. Rozvoz je samozřejmostí. V parných letních dnech jistě oceníte možnost posedět na terase, která je příjemně ukryta žhavým slunečním paprskům. Personál tohoto zařízení je vždy ochotný a velmi vstřícný. Milovníci kávy, zmrzliny a sladkostí však nemusí po schodech nahoru, ale mohou využít vchod přímo z ulice, kde majitel restaurace vybudoval kavárnu Cafe Dolce Vita. Prostředí působí velmi luxusním dojmem a jistě si najde mnoho příznivců. Více na http://www.pizzakava.cz/.

Příbram

Pizzeria Lacolore

La CLacoloreolore je rodinná pizzerie a restaurant, která byla poprvé otevřena 26. 12. 2006. V kuřácké části nabízí 50 míst k sezení, v nekuřácké 46 a terasa nabízí 40 míst. Obsluha se skládá z 6 číšníků, pokrmy připravují 2 kuchaři a pizzy 2 pizzaři. Pec, ve které je připravována pizza byla dělána na zakázku, z italských materiálů a je vytápěna výhradně dřevem, což jí dodává jedinečnost. Veškeré suroviny, používané k přípravě jídel jsou dovážené z Itálie. Více na http://pizzeria-lacolore.cz/.

Pizzeria Dante

Pizzeria DDanteante je nově zrekonstruovanou restaurací, která připravuje pizzu v peci vytápěné dřevem. Tradičně nabízí 37 druhů vynikající pizzy, těstovinové a zapékané pokrmy, čerstvé saláty a také speciality z hovězího, vepřového, kuřecího a rybího masa. Restaurace má oddělené kuřácké a nekuřácké prostory a je vybavena WI-FI. Nekuřácké prostory nyní mají kapacitu pro cca 30 hostů. Pizzeria Dante se nachází v historickém centru města Příbram. Restaurace nabízí venkovní posezení na terase. Více na http://www.pizzeriadante.cz/.

Restaurace Maják

V nekuřácMajakké Restauraci Maják si můžete v klidu vychutnat příjemné posezení s přáteli a to jak v nově zrekonstrovaných prostorách restaurace, tak i na letní terásce. Během toho co si budete vychutnávat skvěle připravené jídlo a to již od 50,- Kč, tak si Vaše ratoletsti mohou pohrát v dětském koutku. Nabízíme kvalitní kávu, českou kuchyň a spousty specialit. Restaurace nabízí i sportovní a relaxační vyžití a to v podobě privátní sauny, squashe a bazénu. Restaurace má kapacitou 60. Více na http://www.restauracemajak.cz/.

Restaurace Šatlava

PoSatlavadnik byl založen v roce 1999 pod původním názvem „Obchod ušlechtilým vínem U Kamenného sloupu“. Obchod se nachází v historickém centru města Příbrami a najdete zde vybrané speciality z oblasti vína, sýrů, kávy, čokolády a dalších delikates. Moravská i světová vína, sýry z celé Evropy, stejně jako sušené maso a uzeniny z těch nejproslulejších oblastí, těstoviny a olej z Itálie, kávu a čokoládu předních světových výrobců. Více na http://satlavaff.cz/.

Restaurace V tržnici

RestaV trzniciurace vznikla rekonstrukcí části budovy bývalého Měšťanského pivovaru. Dnes je v restauraci soukromé PPV manželů Šedivých a provádí zde praktickou výuku učni oboru kuchař a číšník. V patře je restaurace s kapacitou 50 míst a kavárna ve staropražském stylu s mramorovými stolky a výhledem na Jiráskovy sady. V restauraci nabízíme velký výběr hotových jídel tradiční české kuchyně. Spojením restaurace, kavárny a salonku zde může poobědvat až 140 hostů. Více na http://www.restauracevtrznici.cz/.